Merhaba Sevgili Takipçilerimiz…

DOĞAL ÇUBUK TURŞUSU.COM ailesi olarak Biz yıllardır Ankara’mızın Şirin güzel içesi Çubuk’ta yıllardan beri süre gelen Meşhur Çubuk Turşusu üretim ve pazarlaması ile iştigal etmekteyiz. Önceleri kendimiz ve eşimiz dostumuz için yaptığımız turşularımız sevildi. Doğal turşumuz Sevildikçe çevremiz genişledi istekler bize gayret ve cesaret verdi.

Üretimini yapmış olduğumuz Katkısız ev tipi doğal turşuları yıllarca elden teslimat yaparak dağıtım yapmış olduk. Birkaç yıldır kargo firmaları turşumuzu taşımaya başlayınca Ankara dışındaki ihtiyaçlara da cevap vermeye başladık. İnternette öncelikle sahibinden.com gibi sitelerde ve Facebook grup ve sayfamızda satış yapmaktaydık. Ankara dışında da belli bir satış seviyesine çok şükür gelmiş olduk. Ayrıca 3 defa da Almanya’ ya 1 defa Fransa ve 1 defa Bulgaristan’a turşu ihracatı yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Turşularımızın ünü ve satış çevremiz genişledikçe yeni fikir ve önerilere açık olduk. Yeter ki daha sağlıklı ve ihtiyaçlara cevap verebilir olalım. Daha profesyonel Satış ve organizasyon için www.dogalcubuktursusu.com/ sitesini açma gereği duyduk. Sizlere çok daha kaliteli hizmet sunmayı planlıyoruz.

İlk E ticaret sitemiz www.dogalcubuktursusu.com üzerinden veya bizden turşularımızı alan ve memnun kalıp bize güvenen müşterilerimiz turşu yanında bizden yöresel ürünlerde talep etmişlerdir. Gelen talepler doğrultusunda bereketli Anadolu topraklarını alın teriyle işleyen üreticileri ve çiftçilerimizi araştırdık. Anadolu’dan yöresinden en güzel ürünleri temin ederek satış listesine aldık. Doğal, kaliteli ve güvenilir ürünleri sizlere sunmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. Markamız Türkiye’nin önde gelen markası olma yolunda hızla ve gururla ilerlemeye devam etmektedir.

Anlaşmalı kargo ile size tüm ürünler fiyat avantajı ve sorunsuz gelmesini planlıyoruz.

Özet olarak Cam Kavanozda Kurulum ve Standart Çubuk usulü kurulum ve Sirkesiz Probiyotik turşu olarak 3 tip doğal turşu üretimi yapmaktayız. Doğal turşularımızdan gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

CAM KAVANOZ KURULUM TURŞU:  Cam Kavanozda Çankırı Kaya tuzu ve Doğal sirke ve özen seçilmiş ürünler ile yapılmakta olan turşumuzdur.

ÇUBUK USULÜ NORMAL KURULUM TURŞU: Sağlık ve Tarım bakanlığı onaylı Gıda ile temasında sakıncası olmayan Fıçılarda Çankırı Kaya tuzu ve Doğal sirke ve özenle seçilmiş ürünler ile yapılmakta olan turşumuzdur.

PROBİYOTİK TURŞU: Sağlık ve Tarım bakanlığı onaylı Gıda ile temasında sakıncası olmayan Fıçılarda Çankırı Kaya tuzu ve Doğal İçme suyu ile özenle seçilmiş ürünler ile yapılmakta olan turşumuzdur.

Her kaşık turşumuzda #1MilyonProbiyotiği de unutmamak lazım.

 

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ:

ALMANYA İHRACATLARIMIZ: HAZİRAN 2010 ve EYLÜL 2016 ve Ekim 2017

FRANSA VE BULGARİSTAN İHRACATLARIMIZ: KASIM 2017

 

2010-2016-2017 yılında da Almanya ya turşularımızı ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunduk. 2017 Ekim ayı itibariyle Turşu dışı ürünlerin ihracatlarına başlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Dış Ticaret Firmamıza www.mskturkey.net adresinden ulaşabilirsiniz.   

CAMDA ÜRETİM: AĞUSTOS 2016

Diyet yapan Takipçilerimiz tarafından turşularımız alındı ve beğenildi. Bizden diyetleri çerçevesinde turşu talepleri geldi. Bizde kendimizi geliştirmeyi ve markalaşmayı hedef aldığımızdan Ek yatırım yaparak istenilen tarzda 2016 yılında Çubuk ilçesinde İlk Camda kurulum TURŞU ürettik. 2017 yılında yeniden Camda üretim yapılarak Tüm Türkiye’ye sevkiyatlar yapılmıştır. Haber111 detayları için tıklayınız. http://www.haber111.com/cam_kavanoz_tursu_uretimi_haber82695.html  

Tüm bilgi ve talepleriniz için bize sosyal medya hesaplarımız, mail adresimiz veya Kurumsal telefon hattımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Selam ve Saygılarımla

Mustafa Sinan KILIÇ